Otevřeno Po - Út - Str - Čt 9:00-15:00

Služby

 

 

Osvětlení

V našem showroomu vám rádi ukážeme naše produkty. Navrhneme vám osvětlení dle vašich přání. Na rozdíl od konkurence vám světla i ochotně nainstalujeme a zaškolíme vás v jejich používání.

 

 

 

Elektrické podlahové vytápění

Jsme experti přes elektrické podlahové vytápění. Poskytujeme nadstandartní záruku až 25let na náš systém podlahového vytápění. V našem showroomu vám ochotně navrhneme řešení na míru.

 

 

 

Protizámrazové systémy

Zamrzl vám vodoměr a nechcete znovu kupovat nový? Nebo vám zase zamrzli okapy a padá vám led ze střechy? Řešení jsou naše SMART topné kabely. Přijďte k nám do showroomu kde vám ochotně poradíme a vymyslíme pro vás řešení na míru!

Rekuperace

Uvažujete o rekuperaci pro váš vysněný domov? Případně již bydlíte, ale řešíte často problémy s plísní, vlhkostí a celkově s výměnou vzduchu? Žádný problém! Stačí když nás zkontaktujete a naši specialisté vám na základě vašich potřeb navrhnou elegantní řešení vašeho problému.

 

 

Elektroinstalace

Sháníte spolehlivé a pečlivé elektrikáře? U nás jste na správném místě! Kvalita odvedené práce je pro nás velice důležitá a na každé sebemenší zakázce si necháváme záležet.

 

 

 

Opravy a údržba

Přestala vám fungovat zásuvka? Nebo chcete vyměnit strojky za nové, hezčí? Není problém! Stačí když nás kontaktujete.

 

 

 

Poradenství a pravidelné školení

Jste svépomocný stavitel, nebo elektrikářská, či stavební firma a rádi byste poradili jak instalovat naše výrobky? Stačí když nás kontaktujete a domluvíte si termín schůzky. Po proškolení obdržíte certifikát montéra našich systémů. Pro všechny naše zákazníky je tato služba ZDARMA.

 

Klimatizace

Už vás nebaví potit se ve vysokých letních teplotách? Případně byste si rádi přitopili v přechodných obdobích? Stačí se ozvat a naši specialisté s vámi podrobně projdou vaše potřeby a navrhnou vám řešení na míru.