Služby

 

 

Osvětlení

V našem showroomu vám rádi ukážeme naše produkty. Navrhneme vám osvětlení dle vašich přání. Na rozdíl od konkurence vám světla i ochotně nainstalujeme a zaškolíme vás v jejich používání.

 

 

 

Elektrické podlahové vytápění

Jsme experti přes elektrické podlahové vytápění. Poskytujeme nadstandartní záruku až 25let na náš systém podlahového vytápění. V našem showroomu vám ochotně navrhneme řešení na míru.

 

 

 

Protizámrazové systémy

Zamrzl vám vodoměr a nechcete znovu kupovat nový? Nebo vám zase zamrzli okapy a padá vám led ze střechy? Řešení jsou naše SMART topné kabely. Přijďte k nám do showroomu kde vám ochotně poradíme a vymyslíme pro vás řešení na míru!

 

 

Elektroinstalace

Sháníte spolehlivé a pečlivé elektrikáře? U nás jste na správném místě! Kvalita odvedené práce je pro nás velice důležitá a na každé sebemenší zakázce si necháváme záležet.

 

 

 

Opravy a údržba

Přestala vám fungovat zásuvka? Nebo chcete vyměnit strojky za nové, hezčí? Není problém! Stačí když nás kontaktujete.

 

 

 

Poradenství a pravidelné školení

Jste svépomocný stavitel, nebo elektrikářská, či stavební firma a rádi byste poradili jak instalovat naše výrobky? Stačí když nás kontaktujete a domluvíte si termín schůzky. Po proškolení obdržíte certifikát montéra našich systémů. Pro všechny naše zákazníky je tato služba ZDARMA.